Facebook
 Nasıl Ödeme Yapılır?
 Ürünüm Kaç Günde Gelir?
5,3504
5,3600
6,0839
6,0949
Ürünlerimiz / Keman
Strunal 220 4/4 Keman
Fiyat : 161,00 EUR + KDV
KDV Dahil : 1.155,08 TL
Havale / EFT : 1.097,32 TL (KDV Dahil)
strunal
 
 Adet
Yamaha
Pearl River
Ashton
Strunal
Mavis
Rösler
Valencia
Orjinal Çek Cumhuriyeti üretimi, yılların markası..

Strunal 220 4/4 Keman

BU ÜRÜNDE, CASE ,ARŞE VE REÇİNE DAHİL DEĞİLDİR

Strunal Keman
 

Strunal firmasının en önemli özelliği Avrupa’nın en büyük yaylı sazlar üretim tesisine sahip olmasıdır.

 

Tüm Strunal kemanların sapı, arka kapakları ve yanlıkları akçaağaç (kelebek) ağacından, burguları, klavyeleri ve kuyrukları abanoz ağacından ve ön kapakları (ses tablosu) ladin ağacından yapılmaktadır. Bu ağaçlar özel olarak seçilmiş ve kurutulmuştur ve enstrüman yapmak için kullanılan son derece kaliteli ağaçlardandır.

 

Ladin ağacı: Yumuşak dokuya sahip damarları düz sesi en iyi şekilde iletecek bir yapıya sahip olan ve bir çok enstrümanda ses tablosu olarak kullanılan bir ağaçtır. Bu enstrümanlara örnek olarak keman, gitar ve piyanoyu verebiliriz.

 

Akçaağaç: Sert bir ağaçtır. Dayanıklı olması ve sesi yansıtma özelliği olduğu için genellikle enstrümanlarda arka kapak, yanlık ve kutu tabir edilen kısımlarda ve sap kısımlarında kullanılır. Ayrıca bu ağaç beyaz renkli olduğu için istediğiniz tonda cila atılmasına müsait bir yapıya sahiptir. Ayrıca, ağacın üzerinde bulunan hareler enstrümana şık bir görünüm katar.


Abanoz Ağacı: Daha çok Sri Lanka`da ve tropik bölgelerde yetişen siyah renkli, çok sert ve çok dayanıklı bir ağaçtır. Kaliteli enstrümanlarda burgu, klavye, alt eşik ya da keman ailesinde kuyruk kısmında kullanılır.Kullanıcı Adı
Şifre
AHMET HALAT
SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM...
 
Erenköy Mah. Erenköy Cd. Efsun Sk. Koza Villaları No:15 Melikgazi/Kayseri
Tel. : 0352 237 27 27

Mağaza fiyatlarımız ile online satış fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Tüm hakları saklıdır. © 2011 web tasarım medyatör