Facebook
 Nasıl Ödeme Yapılır?
 Ürünüm Kaç Günde Gelir?
5,3504
5,3600
6,0839
6,0949
Ürünlerimiz / Org
Yamaha PSR-A2000 Oryantal Org
Fiyat : 5.769,00 TL + KDV
KDV Dahil : 5.769,00 TL
Havale / EFT : 5.192,10 TL (KDV Dahil)
YAMAHA
 
 Adet
Yamaha


Yamaha PSR-A2000

PSR-A2000

Çok çeşitli oryantal sesler ve stiller, çok yönlü joystick kontrolü ve güçlü Oryantal gam fonksiyonu ile bu klavye canlı performanslarınızda ihtiyaç duyacağınız herşeye sahip.


- Dahili + Genişletilebilir = Etkileyici çeşitlilikte Oryantal odaklı Sesler ve Stiller - Joystick Kontrolü - USB Ses Kaydı / Dinleme - Oryantal Gamlar / Gam Ayar Düğmesi Yamaha’nın üstün kaliteye sahip S serisi klavyeleri temel alınarak üretilmiş PSR-A2000 kusursuz bir enstrümandan bekleyeceğiniz türde bir esnekliğe sahip. Kolay kullanıma sahip kullanıcı arayüzü ve bir çok yeni fonksiyon ve sesler ile PSR-A2000, çok çeşitli türlerde müzik icra eden müzisyenlerin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayabilecek yetkinliktedir. Arap, Maghreb, Khaligi, İran, Türk ve Yunan stillerini sunan ses paleti ile birlikte PSR-A2000’e ileride piyasaya sürülmesi planlanan genişletme paketleri ile yeni fonksiyonlar ve çeşitli sesler ve stiller eklenebilir. Yakında piyasaya sürülecek olan Arap genişletme paketi, 64 MB’lık boş hafızayı tam olarak dolduracak Arap stilleri ve sesleri sunmaktadır. Bunlar 128 MB büyüklüğünde harika bir etnik sesler kütüphanesi elde etmek için dahili seslerle kombine edilebilir. Tam-kapsamlı gam düzenleme fonksiyonları performansınıza gerçekçilik katacak özgün oryantal düzenlemeler dahil her tür düzenlemeyi desteklemektedir. Harika ses becerileri, eksiksiz dinamik performans için joystick temelli pitch ve modülasyon kontrolü ile birleştirilmiştir.


Dahili + Genişletilebilir = Etkileyici çeşitlilikte Oryantal odaklı Sesler ve Stiller Çok çeşitli yeni çarpıcı sesler ve stiller ile müzik ufkunuzu genişletin. PSR-A2000, çok çeşitli seslere ve stillere sahip harika bir ses paletine olanak sağlayan muazzam genişlikte bir dahili hafızaya sahiptir. Ses paleti, Arap, Maghreb, Khaligi, İran, Türk ve Yunan stillerini içeren 1078 ses ve 351 stil sunmaktadır.


Ses&Stil Genişletilebilirliği Yamaha’nın PSR için Ses & Stil Genişletme içerikleri sayesinde müzisyenler geniş ve sürekli artan bölgesel, etnik ve geleneksel Ses ve Stiller’den faydalanabilirler. Bunları PSR’nize yükleyin ve müzik seçiminize göre özgün sesleri, ritmleri ve eşlik seslerini hemen çalmaya başlayın! *Genişletme paketleri yakında piyasaya sürülecek


Joystick Kontrolü Pitch ve modülasyon üzerinde kolaylıkla hassas kontrol yapmanıza olanak sağlayan joystick kontrolü, ifade kapasitenize yeni bir boyut ekler. Artık hızlı triller, dinamik pitch bendler ve incelikli modülasyon ile çalabilirsiniz. Bunların tümü kolaylıkla yapılandırılabilir tek bir kontrol cihazıyla yapılmaktadır


USB Ses Kaydı / Dinleme Kendi seçiminiz olan sesleri, stilleri ve dahili sequencer’ı kullanarak kendi mikslerinizi yaratın ve ses dosyası formatında direkt USB sürücüsüne kaydedin. USB Ses Kaydı / Dinleme fonksiyonu kolaylıkla PC’nizde dinleme materyali hazırlamanıza, kayıtlarınızı internet üzerinde paylaşmanıza veya CD veya DVD’ye kaydetmenize olanak sağlar.


Oryantal Gamlar / Gam Ayar Düğmesi Dünya’nın en iyi bilinen altı adet gamı PSR-A2000’de dahili olarak bulunmaktadır. Bu sayede neredeyse her türde müzik çalınabilir. Yamaha’nın Oryantal Gam özelliği bu esnekliği daha da ileri götürür. Kendi gamlarınızı yaratmak için belli notaların pitch değerinii alçaltabilir veya yükseltebilirsiniz. Neredeyse sınırsız sayıda gam ayarını saklamak için dahili hafıza ile USB harici hafızayı birlikte kullanabilir ve Gam Hafıza düğmesi ile bunlara anında erişebilirsiniz. Gamlar her zaman -çalarken bile- değiştirilebilir. Yeni Gam Ayarını Sıfırlama fonksiyonu sayesinde canlı performans sırasında gamı hızlı ve kolay bir şekilde sıfırlayabilir yeniden eski haline getirebilirsiniz.


Üstün Netlik ve Ton Geliştirilmiş Ana EQ ve daha iyi ses üretim yetenekleri PSR-A2000’i yepyeni bir seviyeye taşımıştır. Tüm enstrüman seslerinin, özellikle Arap müziği için çok önemli olan perküsyonun eşsiz yeniden üretimi için güçlü alt taban sesleri süper orta ve üst seslerle tamamlanmıştır. Dahası PSR-A2000, kapasitesi zorlansa bile harika bir ton ve pürüzsüz ses sunan güncellenmiş hoparlörlere sahiptir.


USB’den Cihaza USB bağlantı noktasından USB flaş bellek içerisine kaydettiğiniz enstrüman ayarlarını ve kendi yarattığınız şarkıları yükleyebilir veya kaydedebilirsiniz. Ayrıca flaş disk verilerini okuyabilirsiniz.


MegaVoice Teknolojisi Sofistike hızlı aktarma (velocity switching)*’ya eşlik eden klavye üzerinde çeşitli sample’lar ile MegaVoice teknolojisi olağanüstü özgün enstrüman sesleri sunmaktadır. MegaVoice sadece enstrümanların temel örneklerini içermez, ayrıca bunlarla birlikte kullanılan performans tekniklerini de içerir. Mesela gitarda, açık ve mute tel sesleri, ölü notalar, hammering efektleri, slide efektleri, harmonikler ve gövde ve strum sesleri duyulabilir. Teknik olarak, MegaVoice enstrümanların yapısını kopyalar; Ses bakımından ise klavyeye olağanüstü bir gerçekçilik katarlar. *Tuşa basılma şiddetine göre uygun ses örneğini’ının otomatik olarak seçilmesine yarayan dijital mekanizma.Kullanıcı Adı
Şifre
AHMET HALAT
SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM...
 
Erenköy Mah. Erenköy Cd. Efsun Sk. Koza Villaları No:15 Melikgazi/Kayseri
Tel. : 0352 237 27 27

Mağaza fiyatlarımız ile online satış fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Tüm hakları saklıdır. © 2011 web tasarım medyatör