Facebook
 Nasıl Ödeme Yapılır?
 Ürünüm Kaç Günde Gelir?
5,3710
5,3807
6,0755
6,0865
Ürünlerimiz / Elektro
Fender Modern Player Telecaster Thinline Deluxe
Fiyat : 620,00 EUR + KDV
İndirimli : 0,00 TL + KDV
KDV Dahil : 0,00 TL
0
 
 Adet
Yamaha
Epiphone
Gibson
Schecter
Fender
Squier
SX
Jackson
Tarihi boyunca Fender her zaman aileye yeni gitaristleri katmak için elinden geleni yapmıştır. Her seferinde ortaya çıkardığı eşsiz giriş seviyesi enstrümanları ile yeni başlayan gitaristlere mükemmel bir ses, klasik bir görünüş, bilindik Fender performansı ve bütçeyi zorlamayacak bir fiyat sunar. Modern Player serisi de bu “Benim İlk Fender’im” geleneğini sürdürecek seridir. Tamamen modern özellikleri ve birkaç alışılmışın dışındaki gövde şekli ile sizleri de Fender ailesine katmak istiyoruz.

Modern Player Telecaster® Thinline Deluxe, zaten farklı bir tavrı olan bu enstrümanın, Modern Player MP-90 manyetikleri ile baştan yaratılmış halidir. Diğer özellikleri arasında maun gövde, C-şekilli akçaağaç sap, 22 medium jumbo perdeli 9,5” yarıçaplı akçaağaç klavye, üç yollu manyetik geçiş anahtarı, üç katlı pickguard, dört adet etekli amfi düğmesi (iki ses hacmi, iki ton), eski tip Stratocaster teller-gövdeden altı eşikli sabit köprü, eski tip akort burguları ve nikel/krom aksam bulunmaktadır. 3 Renk Sunburst ve Black Transparent renkleri mevcuttur.
0
Kullanıcı Adı
Şifre
AHMET HALAT
SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM...
 
Erenköy Mah. Erenköy Cd. Efsun Sk. Koza Villaları No:15 Melikgazi/Kayseri
Tel. : 0352 237 27 27

Mağaza fiyatlarımız ile online satış fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Tüm hakları saklıdır. © 2011 web tasarım medyatör