Facebook
 Nasıl Ödeme Yapılır?
 Ürünüm Kaç Günde Gelir?
5,3504
5,3600
6,0839
6,0949
Ürünlerimiz / Akustik Piyano
Scholze 118 Akustik Konsol Piyano
Fiyat : 4.218,00 EUR + KDV
KDV Dahil : 30.261,62 TL
Havale / EFT : 28.748,54 TL (KDV Dahil)

yamaha

 
 Adet
Yamaha
Pearl River
Kemble
Scholze 118 Akustik Konsol Piyano

150 YIL ÖNCESİNDEN GÜNÜMÜZE GELEN GÜNÜMÜZDE HERKESİN TAKDİRİNİ KAZANMIŞ BİR ŞAHESER


SCHOLZE KONSOL PİYANOLARI
PETROF firmasının R ve D merkezinde tasarlanan SCHOLZE Konsol Piyanoları, teknik yapı ve geliştirme anlamında bu firmanın Yapım Merkezinde şekillendirilmiş seçkin ve elit bir piyanodur. Çek Cumhuriyeti’nin köklü sanat kültürünün bir uzantısı olarak, teknik mükemmelik arayışının bir sonucu olan SCHOLZE, tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak üst düzey bir piyanodur.
 
Modern yapısı ve köklü üretim tecrübesi ile SCHOLZE piyanoları Avrupa piyano üretim geleneğinin köklü bir temsilcisidir. İklim değişikliklerine dayanıklı modern şase ve gövde, üst seviye ses tahtası ve seçkin estetiği ile elit piyanolar sınıfındaki yerini almıştır.
 
SCHOLZE
19.Yüzyılın ikinci yarısında, Almanya-Çek Cumhuriyeti sınırındaki Warnsdorf, Jirikov ve Usti Nad Labem şehirlerinde doğan SCHOLZE markası, firmanın kurucusu Franz Scholze tarafından oluşturulmuştur. Alman piano yapımcıları ile yetişen ve 1876 yılında kendi piyano firmasını kuran Franz Scholzei bugünden itibaren tüm avrupada hayranlıkla karşılanan üst düzey piyanolar üretmiştir.
 
Konsol tasarım olarak 110 cm – 142 cm arası beş farklı model, Kuyruklu olarak 140 cm - 280 cm arası yine beş farklı model üreten SCHOLZE, tüm avrupa çapında seçkin yerini koruyan bir seviyededir.
 
Köklü geçmişi, tüm Avrupadaki seçkin statüsü ve Petrof markasının bir parçası olarak SCHOLZE, bünyesinde topladığı tüm tecrübe ve özenle size hayat boyu kullanabileceğiniz bir sanat eseri sunacak.
0
Kullanıcı Adı
Şifre
AHMET HALAT
SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM...
 
Erenköy Mah. Erenköy Cd. Efsun Sk. Koza Villaları No:15 Melikgazi/Kayseri
Tel. : 0352 237 27 27

Mağaza fiyatlarımız ile online satış fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Tüm hakları saklıdır. © 2011 web tasarım medyatör