Facebook
 Nasıl Ödeme Yapılır?
 Ürünüm Kaç Günde Gelir?
5,5274
5,5373
6,2630
6,2743
Ürünlerimiz / Dijital Piyano
Yamaha Clavinova CLP430PE Dijital Piyano
Fiyat : 0,00 TL + KDV
KDV Dahil : 0,00 TL
Havale / EFT : 0,00 TL (KDV Dahil)
yamaha
 
 Adet
Yamaha
Hstar
Suzuki
ÜRETİMDEN KALKMIŞTIR

Dijital Piyanoların tartışmasız lideri CLAVİNOVA serisi sizlerle.
DÜNYADA İLK DEFA 3 SENSÖRLÜ TUŞLARLA , KONSOL PİYANO TUŞLARI DİJİTAL PİYANOYA TAŞINDI...
PARLAK SİYAH RENK SEÇENEĞİYLE


Yamaha Clavinova CLP430 PARLAK SİYAH Dijital Piyano

Tüm tarihi boyunca sesine müdahele edilemeyen bir enstrüman olarak bilinen piyano, son yıllarda teknolojinin gelişimi ile bir çok eksi özelliğini yeniliyor. Son 30 yılda Dünya Müziğinde bir çok değişiklik olmasına sebep olan dijital teknolojinin piyanoya dokunuşu ile akort problemi olmayan, sesli veya sessiz çalışabilmenizi sağlayan ve taşınma problemi olmayan dijital piyanolar yerlerini aldı ve dijital piyanonun geliştirilmesinde en büyük rolü oynayan YAMAHA her daim bir adım önde olan modelleri ile öne çıktı. Yamaha tarafından üstün araştırma - geliştirme projeleri ve geleneklerden uzaklaşmayan yenilikçi bakış açısı ile üretilen Clavinova lar, tüm elektrikli piyanolar arasındaki en realistik piyano sesi ve tuş hassasiyetini sunar. Clavinova ların en temel özelliği sizi piyanodan uzaklaştırmadan günümüz müziğinin gerektirdiği temel özelliklere yaklaştırmaktır.

 

Digital piyanonun temel özellikleri ve yenilikçi çizgilere sahip klasik tasarımı birleştiren Yeni Yamaha Clavinova 300 serisinde, digital piyano geçmişinde ihtiyac duyulmuş tüm yenilikler ve piyano gelenekseli birleştirildi. Tüm Dünyada Dijital Piyanonun "Clavinova"ismiyle anılmasının sebebi olan Clavinova 100 ve 200 serisi kalitesinin geliştirilmiş devamı olan 300 serisine modern müzik ve bilgisayar teknolojisinin getirdiği bir çok yeni özellik eklenerek piyano çalmak için ihtiyacınız olan herşey biraraya getirildi. YAMAHA kalitesinin vazgeçilmez güvenini simgeleyen 5 farklı modeli ve farklı renk seçenekleri ile Yeni Clavinova 300 serisi size tüm isteklerinizi eksiksiz sunacak.

 

2008 Yamaha Clavinova`nın 25. kuruluş yıldönümüydü . 1983 yılında üretime başlandığı günden bugüne Clavinova digital piyanoları yeni başlayan ve profesyonel tüm dünya müzisyenlerinin favorisi olmaya devam ediyor.


Clavinova konsepti ekonomik ve pratik olarak herkese piyona çalma zevkini yaşatmayı hedeflemekten doğdu. Clavinova`ların belirgin vasıfları elektronik ses ve akustik piyano özelliklerine sahip olmaları. Bunların sağladığı avantajlar arasında boyut olarak küçük olmaları, akordlarının bozulmaması ve kulaklıkla kullanılabilme nitelikleri sayılabilir. En önemli özelliği ise elektronik bir müzik aleti olarak ekonomik ve herkesin bütçesine uygun olmasıdır.

 

Yamaha, bir asırdan fazla akustik piyano üretimi yapmakta ve şu anda dünyanın en büyük piyano üreticisi konumunda bulunmaktadır. Yamaha CF-IIIS, kuyruklu piyano olarak en iyi kaliteyi ve zanaatkarlığı bünyesinde toplayan modeldir. Clavinova`lar tüm bu özelliklere sahiptir. Örneğin; kusursuz CF CLP300 serisinin ses ve sterio mikrofon tekniği. Üst düzey piyano sistemleri arasından seçilerek en ince detayların düşünüldüğü metoda göre üretilen CF-IIIS modeli buna iyi bir örnektir.

 

Yamaha, enstrümanın yapım aşamasında birçok profesyonel piyanisti dinleyerek doğal sesin nasıl elde edilebileceğini araştırdı. Bunun sonucunda mükemmel ses kalitesine ve titreşimine sahip tuşları üretti.

 

Eşsiz Yamaha GH3 bu teknolojiyi daha da ileriye taşıdı ve tuşlarda 3 sensor sistemini kullandı ( geleneksel digital piyanolarda iki sensor bulunmaktadır ). Bu özellik piyanistlere akustik kuyruklu piyanonun içerdiği nitelikleri sunmakta ve müziği dinamik ve etkileyici bir şekilde icra etme olanağını vermektedir.

 En ufak detaylara gösterilen derin hassasiyetin sonucunda bu piyanoyu herkes büyük bir zevkle çalmaktadır. Çünkü CLP300 serisi Clavinova`lar dünyanın en mükemmel kuyruklu piyanolarının ses kalitesine ve seçkin özelliklerine sahiptir.

 

MÜKEMMEL MÜZİK TECRÜBESİ

 Yamaha 1983 yılında herkesin müzikten zevk alması düşüncesiyle Clavinova`ları üretme sürecini başlattı. Tasarımlarında akustik piyano üretiminden gelen becerisini ve elektronik ses sistemlerinde uzun yıllardır sahip olduğu ispatlanmış başarı deneyimini birleştirdi. Piyano görüntüsüne sahip lakin daha geniş heyecan ve ilham kaynağı niteliklerini barındıran Clavinova`lar son 15 yılda gelişerek dünyanın en popüler, güçlü ve etkili digital piyanosu oldu. Basit bir parça veya orkestra için bestelenmiş büyük eserlerin icra edilmesi için gerekli tüm özelliklere sahip Clavinova`lar amatör veya profesyonel tüm müzisyenleri desteklemekte. Yamaha önümüzdeki 25 yıl içinde daha fazla insanın zevk alarak müzik yapması hedefiyle teknolojik sistemini geliştirmeye devam ediyor.


SANKİ PİYANO, O GÖZDE BİR PİYANO HOCASI

 

Dünyanın en ünlü müzik okullarının piyano derslerinde Clavinova digital piyanolarını kullandığını biliyor musunuz` Clavinova`lar seyirciyle buluşma öncesinde genç müzisyenlerin müziklerini geliştirmesine yardımcı olmakta.

 

İskoç Kraliyet Akademisi hocaları ünlü piyanistlerin yetişmesinde Clavinova`ların katkısını takdir ederek tuşları, ses sistemi ve teknolojisi sayesinde öğrencilerin yüksek kalitede müzik yapma imkanı bulduklarını belirterek, Clavinova`ların en iyi kuyruklu piyano akustik özelliğine sahip olduğunu vurgulamakta. Bunlara ek olarak teknolojiye olan uyumları nedeniyle Clavinova`lara müzik yapıtları, teorileri, notalarla ilgili sistemler, doğaçlama müzik yapabilme özellikleri gibi müzik eğitimini tamamlayacak bilgilerin de aktarılması mümkün.

 

Teknik Özellikler :

Dünyanın saygın piyanistlerinin arasına katılın.. Yeni CLP-330 USB Aygıt Bağlama arabirimi ve GH3 Klavyesi ile karşınızda!

 

Teknik Özellikler :

88 Tuşlu 3 kademede derecelendirilmiş çekiç aksiyonlu tuşlar (GH3)
128 nota polifoni
3 Dinamik basamaklı Piyano sesi örneklemesi
14 farklı enstrüman sesi
4 Farklı Reverb efekti ` Chorus Efekti ve Ses Parlaklık Ayarı
Çift ses birleştirme fonksiyonu
7 farklı ses skalası modu
7 Segmentli LED Ekran
2 Kanallı 3 farklı şarkı kaydedebilme
SMF Formatında şarkı kaydedip okuyabilme
Kayıtlı 50 Klasik PiyanoKullanıcı Adı
Şifre
AHMET HALAT
SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM...
 
Erenköy Mah. Erenköy Cd. Efsun Sk. Koza Villaları No:15 Melikgazi/Kayseri
Tel. : 0352 237 27 27

Mağaza fiyatlarımız ile online satış fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Tüm hakları saklıdır. © 2011 web tasarım medyatör