Bateri Kursu

Ders Öğretmeni
Mustafa Gültekin
Kurs Tarihi
2021-2022
Telefon
0352 234 10 11
Kategori
Bateri Kursu

Bu sayfadaysanız, okul öncesi çağında bir çocuğunuz var ve sürekli bir yerlere vuruyor. Sizde bu yeteneği keşfettiniz ve bateri(davul) derslerine yönlendirmek istiyorsunuz. 

Ya da yetişkin bir bireysiniz, ve içinizde bitmeyen sürekli ertlelediğiniz bir bateri tutkusu var. Rock müzik dünyasının temel taşlarından Davul dünyasına hoş geldiniz! İşte size profesyonel bir eğitmen, ve kaliteli ekipmanlarla dolu bir sınıf. 
Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bize ulaşın! Karar verebilmeniz  için bateriyi ücretsiz deneyin!

Bateri  kursuna kaç yaşında başlanılabilir?

Müzik öğretiminde kesin kavramlar yoktur. Her öğrenci fiziksel özelliklerine ,algısal ve bilişsel yeteneklerine göre değerlendirilmelidir. Genel olarak en az 6-7 yaş başlangıç için uygundur. Okulumuzda yetişkinler dahil birçok yaş grubuna özel ders verilmektedir. 

Bateri Kursu nasıl işlenmektedir?

Dersler haftada 1 ya da 2 seans şeklinde işlenir. 1 ders süresi 45 dakikadır. 

Bateri Seti almam gerekir mi?

Bateri kursunu diğer kurslarımızdan ayıran en temel özellik başlarda evinizde bir bateriye ihtiyaç duymayacağınızdır. Belirli bir süre okulda ki derslerle yetinebilirsiniz. Kursun devamını düşünüyorsanız ve eviniz müsaitse size akustik bateri seti öneririz. Ama üzülmeyin, bir apartmanda yaşıyorsanız teknolojik bir çözüm var. Kulaklıkla çalışan , yada sesini kısıp pratik yapabileceğinz Dijital bateri setleri son yıllıarda gelişen teknolojileriyle akustik piyano deneyiminden ödün vermeden size iyi bir alternatif sunacaktır.  Bu konuda okulumuzda danışmanlık ve satış desteği verilmektedir. 

Ne kadar sürede öğrenirim?

Bütün kurslarımızda zaman zaman karşılaştığımız bu sorunun net bir cevabı yoktur. Öyle ki, öğrenmenin sonu yoktur. Ancak bu soru şöyle cevaplanabilir, bateriye  hakimiyetinizin sağlanması ortalama 3 ay diyebiliriz. 

''Musiki öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım; ama hala içine giremedim.'' Dede Efendi (1778-1846)

Kurs dönemlerimiz

Kurslarımız kontenjan dahilinde öğrencinin başvurduğu anda kişiyle özel  planlanmakla birlikte, genel kurs dönemlerimiz şu şekildedir. 

Yaz Dönemi paketleri: 1 Haziran -31 Ağustos tarihleri arasındadır. 
Güz Dönemi  Paketleri: 1 Eylül -31 Ocak  tarihleri arasındadır
Bahar Dönemi  Paketleri: 1 Şubat -31  Mayıs tarihleri arasındadır.
Yıllık Paketler: 1 Haziran -31 Mayıs tarihleri arasındadır.